Mina olen busy-busy,…

…ära minult salmi küsi! (töönarkomaani jõululuuletus)

No üks mure vähem – jõulusalm on olemas 🙂

Lõppev nädal numbrites – üle 50 pusa, üle 40 sussikoti, 50 maski, miljon (no mulle vähemalt tundub nii) tassi, suur kuhi saunalinu. Uhhh….nimekirja võiks jätkata.

Meie tellimuste ootejärjekord võib hetkel kohati olla pikem kui 2-3 tööpäeva. Põhjus on selles, et läbi e-poe tehakse suuri tellimusi. Kui ikka inimene tellib 30 erinevat toodet, siis võtab see minult veidi tööaega, et need kõik kenasti valmis teha.

Eritellimusi oleme sellel nädalal rohkelt pidanud ära ütlema. See omakorda on põhjustanud klientide pahameele. Kuidas te loobute tellimusest…  Viiruse ajal on kõigil nii raske ja te ei võta minu raha vastu… Minu lemmik oli – pange MÕNI inimene paariks tunniks kauem tööle ja saate minu tellimuse ka ära tehtud. MÕNI inimene sooviks ikka magada ka 😉

Me elame hetkel ootusärevuses. Nimelt meie praktikant puutus eelmisel nädalal koolis käies kokku koroona positiivsega ning lõppenud nädalal pidi jääma eneseisolatsiooni. Algaval nädal teeb ta testi ja siis saame meie teada oma lähituleviku plaani. Milline tähestiku täht plaaniks ellu rakendub?

Viimased päevad olemegi Vahuriga koos tellimusi teinud, et järjekord oleks minimaalne, kui tuleb asjad lukku panna.

Meie Roki haigestus sellel nädalal kuulsasse k-tähelisse haigusesse….kennelköhasse. Tema peab olema karantiinis ja teiste koertega ninasid kokku panna ei tohi. Täna õnneks on karvane sõber juba tegus ja pättuse soolikas käib kenasti läbi 🙂

Lõppu ikka midagi head ka. Nii tore on kui klient tuleb oma kaubale järgi ja toob meile kommikarbi ja kauni jõulutähe. Südames on soe ja naeratus tuleb näole. Suur tänu ja kniks ka!

Tervist!

Piret