Mida ma soovin?

Ja alanud ta ongi…aasta 2021.

On inimesi, kes arvavad, et sellest tuleb aasta 2020 versioon 2. On neid, kes usuvad, et kõik muutub taas “endiseks ja normaalseks”.

Tõde selgub vähem kui 350 päeva pärast.

Mida mina soovin? Soovin, et alanud aasta tuleks rahulikum, stressivaesem, et tööalased plaanid saaks reaalsuseks, et saaksime enam aega veeta perega.

Teile kõigile soovin, et täituksid just Teie endi sees peidusolevad soovid ja mõtted, sest igalühel on ju oma unistused.

Minu jaoks on alanud aasta omamoodi verstapost. Kui Jumalal pole minuga just mingeid eriti teistsuguseid plaane, siis olen oma eluteel umbes poole peal. Ja ma siiralt loodan, et lõppenud aasta oli mu senise elu “võimas” lõppakord, mitte pilguheit eelseisvale elule. On kuidas on, ühe korraliku pralle tahaks sellel aastal ikka maha pidada. Näis kas õnnestub…

Et postitus poleks päris filosoofiline loba, siis lõppu ka tööjuttu. Netikingis on hetkel veidi rahulikum ning saan hinge tõmmata. Püüame seda aega täita uute toodete lisamisega meie e-poodi. Lõppenud nädalal valmis kaks asja – tass ja t-särk. Töös on veel mõned valmiskujundused, mis võiks maikuus emasid rõõmustada.

Homme hakkab taas kool. Bossi KT saab minna päriselt kooli, IT-osakond jätkab kodusel rindel tarkuse tagaajamist. Selline see 2021 aasta algus on, ikka viirusest mõjutatud.

Oleme terved ja naudime talve! Lumi annab helguse hinge (vähemalt minule).

Piret