Lasteaedade lõpukingitused NetiKink e-poest

Lõpukingid NetiKingist

Retro disainiga fotokruusid on huvitavad ja meeldejäävad kingitused NetiKink e-poestNetikink on fotomeeneid ja fotokingitusi müüv e-pood, mis on tegutsenud aastast 2009. Meie kontor ja tootmine asub Keilas. Kõiki meie tooteid saate aga vaadata aadressil http://netikink.eu Meie tootevalikus on üle 300 toote ja sortiment täieneb pidevalt.

Aastate jooksul oleme kevadeti lastaaedade lõpurühmadele teinud erinevaid kingitusi. Lasteaiad on valinud kingitusteks näiteks tasse, CD-kotte, pinaleid, t-särke, sussikotte.

Kui Te pole oma lõpurühmale veel kingitust leidnud, siis vaadake kindlasti meie e-poodi ehk tuleb just sealt mõni hea idee. Olles leidnud midagi meelepärast, võtke meiega ühendust, sest suuremate tellimuste puhul saame pakkuda paremat hinda kui e-poes, samuti toome suuremad tellimused ka Teile kohale.

Lisaks lõpupidudele tasub Netikink e-poodi meeles pidada ka lastaaia sünnipäevaks või muudeks ühisüritusteks meeneid/kingitusi otsides. Meie poes olevad hinnad on kõik juba koos tooriku ja trükiga. Sageli tellivad lasteaiad meilt oma logoga kingitusi, mida kingitakse nii oma külalistele kui ka oma töötajatele. Tellida on võimalik ka ainult ühe toote kaupa. Mitmed ettevõtted tellivad meilt regulaarselt oma logodega tooteid väikestes kogustes, et neid siis kas töötajatele või partneritele kinkida. Lisaks on mitme ettevõtte kohvinurgad varustatud meie valmistatud logode ja kirjadega kohvikruusidega.

Lisaks leiab meie poest aga palju teisi kingitusi ka teisteks tähtpäevadeks, olgu selleks siis sünnipäev, katsikud, soolaleiva pidu või muu tähtpäev. Samuti on Teil võimalik NetiKink e-poe abil toetada MTÜ Eesti Juhtkoerte Kasutajate Ühingut. Ostes pimedate juhtkoera pildiga tooteid läheb igalt tootelt mingi summa ka MTÜ-le. Pimdate juhtkoera pildiga tooted on saadaval eraldi kategoorias:  Toeta pimedate juhtkoeri. Vastavaid tooteid, mille abil Teil MTÜd on võimalik toetada lisame jõudu mööda veel.

NetiKink meeskond