Kuidas valida isadepäevaks kinki

Isadepäeva lähenemisega on kindlasti tekkinud paljudel küsimus, mida küll võiks isale või vanaisale selle tähtpäeva puhuks kinkida. Võimalusi on hästi palju, kuid meie poe kogemused näitavad, et kõige rohkem soovitakse kinkida laste või pere pildiga meeneid. Järgnevalt mõned soovitused, kuidas isa üllatada ja sobiv kingitus leida.
Kui isa reisib palju, siis võiks kingituseks olla midagi, mis ka kaugel maal peret meelde tuletaks. Näiteks sobiks hästi kingituseks Tualetttarvete kott. Sellega on hea reisile vajalike asju kaasa võtta ja pere pildiga isale ennast ka hotellis meelde tuletada.
Ka võib sellisel juhul mõelda rahakoti peale. Sobiva rahakoti leiate loodetavasti meie rahakottide sektsioonist.

Kui isa käib trennis või jooksmas, siis sobiks talle hästi äkki mõni erineva suurusega spordikott. Vi kui liigutakse palju ka looduses, siis ka kõhukott on hea kingitus.

Looduses liikujatel või ka rattaga sõitjatele sobivad aga hästi ka meie erinevad termostassid ja joogipudelid. Antud kategooriast leiate erinevad metallist tassid, mida saab kaasa võtta nii metsa, töökotta või kuhu iganes. Pole vaja karta, et väikse kukkumisega tass katki läheks.

Toredaks üllatuseks võib olla ka pildi või laheda tekstiga T-särk. Hästi sobib see kindlasti nendele isadele, kelle igapäevaseks riietusesemeks on T-särk. Näiteks võib kinkida T-särgi mõne lõbusa lausega või lihtsalt kirjaga Parim Isa.

Kui isale meeldib tööjuures palju kohvi või teed juua, siis on kindlasti heaks kingituseks ka pere pildiga tass. Meie tasside valikust leiate väga erineva suurusega ja võimalustega tasse. Olemas on ka spetsiaalsete taustadega tassid, kus saate näiteks jalgpalli teemalise tassi oma isale kinkida, kus ka Teie pere pilt peal on. Üllatust võib valmistada ka spetsiaalsete värvimuutvate tassidega. Tegu on tassidega, kus pilt kogu ulatuses tuleb alles nähtavale siis, kui tassi kuum vedelik valatakse.

Ka fotokristallid on huvitav kingitus. Näiteks võib vastava kristalli isale lauale asetada, kus ta tuletab taas peret meelde pingelistel töö hetkedel.

Isadepäeva kingi võimalusi on veel palju. Loodetavasti leiate Teie endale sobiva ja jääte rahule. Peamine aga – ärge unustage oma isa sellel tähtsal päeval. Kui muud ei jõua, oska, saa, siis vähemalt tema meeles pidamine kasvõi kallistusega on ka tore.

Meie klientidele on meil varuks aga väike boonus – nimelt võite tellimisel kasutada sooduskupongi ISA2011 ja saate toodete hinnast -5%.