Kuidas saada soodustusi NetiKink poest

Kingitused NetiKink poestAnname järgnevalt mõned väiksed soovitused, kuidas on võimalik NetiKink kingituste e-poes hankida endale erinevaid sooduskuponge ja soodustusi. Sest Teil on tegelikult võimalik vahest oma oste sooritada oluliselt soodsamalt, kui meie poe hinnakirjas muidu on. Kuna emadepäev on lähenemas, siis sellel põhjusel annamegi natuke kasutajatele informatsiooni, kuidas targalt ostelda.

  • Tellige meie uudiskiri. Nimelt saadame nüüd iga kuu oma kasutajatele ühe uue uudiskirja, kus anname teada vahepeal toimunud suurematest muudatustest ja uutes toodetest. Samuti on seal uudiskirjas ainult tellijatele mõeldud sooduskupongid. Samuti pakume uudiskirja tellijatele iga kuu vähemalt kolm toodet umbes 25% soodustusega.
  • Kui olete juba ostu sooritanud, siis uue ostu sooritamisel kasutage eelnevast ostust kogunenud boonuspunkte
  • Hakake meie Facebooki fänniks. Kui olete meie Facebooki fänn, siis vaadake kindlasti NetiKink lehte Facebookis. Sealt leiate lingi, kus Teile genereeritakse spetsiaalne sooduskupong -7% peale.  Kahjuks peale Facebooki muudatusi antud lahendus enam ei tööta.
  • Soovitage meid oma sõpradele. Kui soovitate meid oma sõpradele, siis on Teil võimalik teenida kuni 3EUR iga sõbra pealt, kui sõber teostab ostu meie poest. Ka Teie sõber saab samas väärtuses boonust.
  • Jälgige meie uudiseid – sest siin avaldame vahest ka just ühepäevaseid teateid soodustustest.
  • Jälgige meie ja meie töötajate postitusi erinevates foorumites – üldjuhul jagame ka seal erinevaid sooduskuponge, millega on võimalik lisa allahindlust saada.

Teie NetiKink