Koostöö FamilyDay fotostuudioga

NetiKink kingituste poe koostöö FamilyDay fotostuudiogaSoodustused NetiKingi klientidele

FamilyDay fotostuudio on uus, hubane, lapsesõbralik, valgusküllaline, avar ja stiilne stuudio koduatmosfääriga ja päevavalgusega. Meie fotostuudio Tallinnas pakub palju rohkem, kui tavalist fotosessiooni erinevatel paberitaustadel. Iga fotosessioon meie fotostuudios on unikaalne!
Mida Teid ootab FamilyDay fotostuudios Tallinnas:

  •     Hele ja hubane tuba erinevate dekoratsioonide ja sisustusega;
  •     9 pildistamise ala suurusega 3m x 3m;
  •     Päevavalgus tänu suurtele aknadele;
  •     Stuudiovälgud ja muu varustus;
  •     Ideaalsed tingimused laste- ja peresessionide jaoks;
  •     Palju rekvisiite beebide ja laste fotosessioonide jaoks;
  •     Seminaaride ja meistriklasside läbiviimise võimalus.

FamiliDay fotostuudios Tallinnas saate mitte ainult ilusad laste ja perefotod, vaid ka meeldiva pildistamiskogemuse ja positiivse mulje, fotostuudio on lapsesõbralik ja läbi on mõeldud, mis aitaks neil kiiremini stuudioga harjuda.

Fotostuudio kontaktid:

Väike-Männiku 5

11216 Tallinn

+372 56 905 508

info@familyday.ee

www.familyday.ee

Fotostuudios tellimust esitades – öelge NETIKINK ja saate oma valitud paketi 10% soodsamalt.

NetiKink kingituste e-pood

Kingituseks huvitav ja ainulaadne fotokruus NetiKink kingituste e-poestNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24, DPD Pakipoed, DPD kullerteenus ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.