Kingitus õpetajate päevaks

Lähenemas on õpetajate päev. Täpsemalt oktoobri esimesel nädalal. Õpetajate päev on on tähtpäev, mis on ellu kutsutud õpetaja ameti väärtustamiseks, s.o elukutsega seotud probleemidele ja saavutustele tähelepanu pööramiseks. Sellise tähenduse annab Wikipedia.

Igatahes on tavaks saanud antud päeval õpetajaid meeles pidada. Traditsiooniline viis on loomulikult lillede viimine, kuid näiteks oma klassijuhataja puhul võiks kaaluda hoopis klassipildiga fotomeene kinkimist. Klassid vahetuvad, kuid selline mälestus jääb pikaks ajaks meenutama juhendatud klassi.

Järgnevalt anname ka NetiKink poe poolt mõned soovitused, mida õpetajate päevaks kinkida võiks:

  • Traditsiooniline kingitusfotokruus. Kas siis klassi pildiga või näiteks õpilaste nimedega ja aasta arvuga. Selline kingitus jääb pikaks ajaks õpetajale tema klassi meenutama. Kui tavaline fotokruus tundub liiga tavaline, siis on alati võimalik valida ka näiteks värvimuutev fotokruus. Või näiteks hoopis termoskruus, viimane sobib hästi näiteks kehalise kasvatuse õpetajale, kes üldiselt ka rohkem väljas viibib.
  • Fotokivi või fotokristall. Taas on kõige levinumaks klassi pilt. Kuid võib ka näiteks kooli pildiga kinkida, koos pühendusega, et 2012 aasta lend vms. Nii fotokivi kui ka fotokristall jääks kena fotomeenena õpetajale oma klassi ja kooli meenutama.
  • Lihtsama ja odavama kingitusena võib aga kaaluda ka fotoga õhupalli kinkimist. Selline kingitus oleks hea asendus tavapärastele lilledele. Fotoga õhupall püsib ka palju kauem “värskena” ja sinna saab üsna omapärase kujunduse luua.

Võimalusi on loomulikult palju. NetiKink e-poest võite leida palju erinevaid kingitusi.

Võtke oma klass kokku ja vaadake, mida välja mõtlete ja ehk saate ideid ka meie poest.Sest kinkida võib ka võtmehoidjaid, külmkapi magneteid, t-särke ja mida iganes veel. Oluline on hea idee.

http://netikink.eu