Kingitus emale – õnnelik emadepäev

Emad on nagu nööbid…

….mis kõike/kõiki koos hoiavad.

Super Emme

See on üks armas ütlus, mis vastab 200% ulatuses tõele. Emal on sada ametit. Ema tegutseb igapäevaselt pere ja kodu heaolu silmaspidades ning sageli ennast tahaplaanile pannes või halvemal juhul üldse ära unustades. Ja kui Sa nüüd mõtled kõige selle peale, siis esita endale küsimus, millal sa viimati oma ema tänasid ja tunnustasid selle töö eest, mille tööaeg on 24/7?

Mina ise arvan, et emasid tasub meeles pidada aastaringselt, ent eriti tore on, et aastas on 1 päev, mis on mõeldud just emadele – emadepäev.

Õnnelik ema

Perega veedetud aeg

Ema teeb õnnelikuks aeg – teie ühine, koosveedetud aeg. Tänapäeva kiire elutempo juures on ühine aeg sageli defitsiit ja tõeline luksus. Koos veedetud aeg ning ühised tegevused ning seeläbi sündivad mälestused on suur väärtus. Mõtle oma emale ja üllata teda emadepäeval mõne toreda ühise ettevõtmisega. Minge koos lõunale, loomaaeda, botaanikaaeda või muuseumisse. Tegelikult vahet pole kuhu, peaasi, et see koht ja tegevus pakub huvi (tore, kui kõigile, aga ennekõike emale, ikkagi tema päev ju). Koosoldud aja emotsioon säilib veel kaua ja on hindamatu väärtusega.

Ise pean ma ühist aega suurimaks kingituseks, ent olgem ausad – ajast materialistlikumad kingitused on samuti toredad.

Rõõmustavad kingitused

Ema on oluline

Kellele iganes sa kingitust valid või otsid, siis kõige tähtsam selle protsessi juures on fookuses hoida kingisaaja. Sa pead esitama endale küsimuse: “Mis kingisaajale meeldib, mis teda huvitab, mis talle rõõmu valmistab?” Ma pean tunnistama, et mulle meeldib olla rohkem kingitegija kui -saaja rollis. See protsess, mis käib õige kingituse leidmise juurde on nii paeluv ja mõttetööd stimuleeriv, et tavaliselt olen ma õnnestunud kingi puhul sama rõõmus, kui see inimene, kellele selle tegin.

Seega, kui otsid oma emale head kingitust, siis mõtle, mis paneb tema silmad särama. Kokkamine? On ta rohenäpp? Muusika? Teater? Lemmikloomad? Raamatud? Kui võimalik, siis aruta kellegagi võimalikke kingiideid. Selline “mõtte ping-pong” võib viia veel eriliselt heade mõteteni.

Mõtlema peab ka rahalise poole peale. Kallis pole alati parim. Ikka peab arvestama nii enda võimalustega, kui ka sellega, et ema ennast hiljem halvasti ei tunneks, kui rahaliselt on mindud nö üle võlli. Võtmesõnaks jäägu mõõdukus.

Kui ema tajub oma kingituse juures seda imetabast faktorit, et sellesse on pandud palju häid mõtteid ja see on väga temalik, siis see suurendab kindlasti kingituse väärtust veelgi.

Emale

Et su kingiideede valikut veelgi suurendada annan omalt poolt ka mõned mõtted meie e-poes leiduvate toodete kohta.

Kingitused emadele

emale

Netikink e-poe toodete valikus on emadele rohkelt kingitusi – tassid, saunalinad, t-särgid, kellad, võtmehoidjad jne. Ehk tegelikult valik on suur ja hinnaskaala samuti – igaüks peaks leidma oma emale kõige sobivama kingituse. Sinu otsustada on, kas vajad kingitust, mis on südamlik või hoopis humoorikas. Soovid sa kinkida midagi praktilist või on mõttes sootuks mõni iluasi. Meie e-poes on nüüd ka nutikas filter, mis lihtsustab sinu otsinguid ja valikuid veelgi.