Jõulukingitus emale

Jõulukingitus emale NetiKink e-poest

Jõulukingitused emale NetiKink e-poestKüll need aastad mööduvad kiiresti. Jälle on käes aeg hakata valmistuma jõuludeks. Tihtipeale annavad meie vanemad mõista, et neile pole midagi jõuludeks vaja, kõik on juba olemas. Aga kindel on see, et sügaval südamesopis on iga viimane kui ema kingituse üle rõõmus. Miks mitte talle siis seda head meelt valmistada. Kingitus emale ei pea olema hinnaline ja luksuslik, ema südame teeb soojaks ka lihtne teadamine, et ta on oluline ja meeles peetud.
Netikingi rikkaliku tootevaliku hulgas on emadele sobivaid kingitusi väga palju. On su ema aktiivne spordisõber või hoopis rahulik koduhoidja, kes naudib küpsetamist või aiatöid – kingitusi leiab siit küll igale emale. Ja mis meie poolt tellitud kingitused kõige erilisemaks teeb – selliseid ei saa mitte kuskilt mujalt, sest need on Sinu enda poolt kujundatud.
Sina valid kingituse ja meie teeme selle valmis – nii lihne see ongi!

Kingitused NetiKink e-poest

Kingitus töökaaslasele NetiKink e-poestNetiKink e-pood on keskendunud just väikestes kogustes personaliseeritud kingituste valmistamisele. Meie tootevalikus on palju erinevaid fotokruuse aga ka suurel hulgal teisi huvitavaid meeneid. Mitmed firmad on juba avastanud meie e-poe, kus neil on võimalik soodsalt ja vajadusel ka ainult ühe kaupa oma logodega tooteid tellida. Näiteks on mõni ettevõtte läinud seda teed, et igale töökaaslasele kingitakse sünnipäevaks ettevõtte logoga ja töötaja nimega fotomeene. Nii saab kingituses ühendada personaalsuse ja praktilisuse. Ettevõtte logo võib asendada ka hoopis mõne huvitava ja meeldejääva ühisürituse pildiga või väiksema ettevõtte puhul ka kollektiivi pildiga. Taoline kingitus jääb kingisaajale pikaks ajaks meelde ja kui antud töökohalt lahkutakse, meenutab saadud kink endiseid töökaaslaseid ka aastate pärast.
Lisaks sünnipäevadele saab meie e-poest tellida vahvaid fotomeeneid töötajatele ka erinevateks ettevõtte ühisüritusteks. Auhinnaks parimale suustajale näiteks ettevõtte logoga ja aastaarvuga põll ja parimale matkasellile oma termos.

Kingitused internetist – NetiKink