Isadepäeva kingiideed

Paari nädala pärast on taas käes isadepäev. Kindlasti on paljudel olnud mõttes, et mida küll oma isale kinkida võiks. Siinkohal sai otsustatud kirjutada väike artikkel võimalikest kingiideedest, mida isadepäevaks kinkida.

Fototassid

Kõige levinumaks kingiks on viimastel aastatel olnud fototass. Tassile on lastud trükkida laste pilte ja pühendusi. Antud kingitus on kindlasti hästi tore, kui isa kingitust ka sihtotstarbeliselt kasutab. Näiteks tööjuures hommikuti kohvi või teed juues. Selline kruus on üldjuhul üsna kindla peale minek.
NetiKink poest saate tellida nii tavalisi kruuse kui ka erinevate lisatoonidega kruuse. Ka on võimalik tellida ka spetsiaalse taustaga kruuse. Meie fotokruuside valikut võite vaadata siit lingilt.

Termostassid

Kui isa liigub palju värskes õhus, armastab näiteks aias või garaažis kohvi juua, käib matkal, siis oleks talle heaks kingiks kindlasti termostass. Seal püsib jook kaua soe ja termostassile trükitud pilt või tekst tuletab ikka peret meelde. Meie valikus on nii valgeid kui ka hõbedasi termostasse ja mõlemale neil saab trükkida nii fotosid kui ka tekste. Oleme loonud erinevad tooted, et oleks võimalik tellida näiteks ainult kirjaga termotasse kui ka fotoga tasse.  Meie termostassid asuvad siin lingil.

T-särgid

Toredaks kingituseks oleks isale ka lapse või laste pildiga fotosärk, mida tehnoloogia eripära tõttu saab tellida vaid valget värvi. Teise võimalusena on tellida armsa kirjaga T-särk, mida on võimalik tellida erinevates värvides ja erinevaid mudeleid. Kirjade puhul on praegusel ajal üsna populaarsed näiteks “Parima issi särk” jne laadsed kirjad. Sellist T-särki isale kinkides on tal kindlasti hea meel ja ta saab ka teistele näidata, kuidas lähedased temast hoolivad. Meie T-särkide valikut meestele võite vaadata siit lingilt.

Fotokristallid

Kui isa töötab kontoris, siis sobiks tema töölauda kaunistama mõni meie valikus olevatest fotokristallidest, kuhu saab kanda lapse, laste või terve pere pildi või pildid, sõltuvalt siis tootest. Tegu on huvitava alternatiiviga tavalisele pildile raami sees.

Meie fotokristallide valiku leiate siit lingilt.

Hiirematid

Samuti oleks arvutiga töötavale issile tore kingitus lähedaste fotoga hiirematt. Nii tulete talle ikka meelde, kui ta taas arvutisse süvenenud on. Meie hiiremattide valiku leiate siit lingilt.

Erinevad kotid

Palju reisivatele isadele sobiks kinkida hügieenitarvete kott või näiteks kõhukott, kuhu saab samuti Teie pildi peale kanda. Selline kingitus rõõmustab kindlasti eemal viibivat issit.
Kuna uuest aastast on meile tulemas ka euro, mis tähendab omakorda, et hakkame kasutama palju enam münte, siis võiks juba nüüd ettemõeldes isadele kinkida mündirahakoti, milliseid on meil valikus mitmeid. Meie erinevate kottide valikuga saate tutvuda aga siit lingilt.

Need on vaid mõned ideed, mida isadepäevaks oma kallitele isadel kinkida. Loodetavasti leiab iga isa meie e-poest just talle sobiva kingituse.

Teie NetiKink meeskond