Fotokristallid taas meie poes saadaval

Fotokristallid NetiKink e-poes taas saadaval

NetiKink tootenimistust puudusid juba mitu kuud meie pakutavad fotokristallid. Põhjus oli lihtne, nimelt sai meil vahepeal otsa fotokristallide valmistamiseks vajalik spetsiaalne trükitav kile. Tellisime küll Poolast vahepeal kilet, kuid kahjuks see kile meile ei sobinud. Nii sai ikka uus trükikile tellitud Saksamaalt ja see on nüüd lõpuks kohale jõudnud. Seega on nüüd taas kõigil fotokristallide huvilistel võimalik neid meie poest tellida.

NetiKink kingituste e-pood

Kingitused ja fotomeened internetist - NetiKinkNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24, DPD Pakipoed, DPD kullerteenus ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.