Esmaspäev…pühapäev…esmaspäev…pühapäev…

….just selline tunne ongi. Vahepealne aeg läheb nagu silmapilk. Viimasest postitusest on mitu nädalat möödas, no ei olnud seda vaba tunnikest, kus istuks blogi pärast arvuti taha ja kirjutaks.

Ega me need nädalad palmi all peesitanud ning puhanud. Ikka oli tuli takkus kõigi meie projektidega, lisaks tavaline töö.

Kui jaanuar oli Netikingis võrdlemisi vaikne (Vahur hakkas juba närviliseks muutuma 🙂 ), siis veebruari algus ja sõbrapäeva ootus on tellimuste hulga taas üles tõstnud. Sõbrapäev on läbi aastate olnud üsna heitlik püha. Vahel nagu tõstab müüki, teinekord on aga vägagi vaikne. Mulle on jäänud mulje, et tellimuste hulk sõltub sellest, mis nädalapäevale 14. veebruar parajasti langeb. Seekord ei osanud midagi oodata ega ennustada, sest võrrandis oli uus tundmatu nimega viirus. Tuleb aga tunnistada, et antud tegelane tõi meile positiivse tõusu kui võrrelda 2020 aastaga.

Kuna hetkel on meie elu veidi avatum, kui veel mõne nädala eest, siis sünnipäeva kingitusi tellitakse üsna usinalt. Veebruarikuusse sünnipäevi ju jagub, piisab kui oma tutvuskonnas ringi vaatan. Hommegi tuleb kohe varakult töölaua taha minna ja jälle tegudele asuda. Roki saab Vahuri hommikusele jalutusringile viia.

Samuti ootavad mind nii mõnedki Vahuri tehtud uued tooted, mis tuleb üle vaadata ja siis saavad meie armsad kliendid neid juba tellida. Algav nädal on seega toimetustega taas sisustatud.

Laste rõõmuks paistab järgmise reede juures juba vaheaeg… Ja meil on üle pika aja taas talv, nii mõnus. Isegi pidev lumerookimine on ju välijõusaal oma parimal tasemel. Naudime!

Pikka liugu ja vahukoorest nina uude nädalasse!

Piret