Aeg otsida välja soojemad riided!

Hommikud on ikka juba päris jahedad. Kuidas Sinul soojemate kehakatetega lood on?
Netikingi salongist on võimalik tellida just praegustele ilmadele sobivaid originaalseid ja isikupäraseid fliise ja salle (peagi täieneb ka jopede valik).
Ning otse loomulikult pole need lihtsalt riideesemed vaid nendele saab lasta peale tikkida või trükkida tekste, nimesid või motiive.
Netikingi eesmärk on pakkuda Sulle tooteid, mille kujundamisel saad ise osaline olla ja seetõttu on need täiesti ainulaadsed. Netikingi tooted sobivad imehästi ka kingituseks!
Tule vaata tooteid lähemalt meie kodulehelt www.netikink.eu

fliissall-arctic-tikitud-nime-javoi-motiiviga     slam-kids-dressipluus-lastele

NetiKink kingituste pood

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid sõbrapäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses. Seal saate tutvuda ka kogu Tee- ja kohvipoe tootevalikuga.