7 kingitust naisele

Mida kinkida naisele?

Mida kinkida naiseleEi ole vist kedagi, kes ei satu küsimuse ette, mida kinkida naisele!  Üks kaunis lillekimp on kindlasti see, mis teeb iga eevatütre tuju heaks. Lilli võiks kinkida naisele mitte ainult tähtpäevadel vaid iga ajal. Aga mis oleks see eriline ja suurt rõõmu valmistav kingitus naisele?

On teada tuntud tõde, et naistele meeldivad üllatused, seega kingitust valides ei maksaks naise poole kingisoovi päringuga pöörduda. Üllatusmoment kinki avades annab kingitusele tohutu lisaväärtuse. Kingituse teeb naise jaoks eriliseks  tunne,  et tema peale on mõeldud ja valitud on midagi individuaalset ning omanäolist vaid tema jaoks.

Kõige suuremaks sooviks  iga naise kingivalikus on  kindlasti puhkus. Lõõgastav päevaspa pakett või nädalalõpp spa-s kuulub vaieldamatult esikoha valikusse kingituste nimekirjas. Lõõgastunud naine on väikese mõnusa turgutuse eest väga tänulik.

Tänapäeva kiires maailmas ei tasu alahinnata  koos veedetud aega ilusate ning meeldejäävate hetkedega.  Millisele naisele ei meeldiks  hommikul äratus värske kohvi ja lilledega koos sooja kallistuse ning  musiga.  Päev võiks jätkuda restorani külastusega või piknikuga  ning õhtu lõpetuseks teatri- või kontserdikülastus oleks tõeline kirsike tordil. Fantastiline ja tore päev, mis jääb pikaks ajaks meelde, on sellega garanteeritud.

Ei ole vist naist, kellele ei meeldiks ilus pesu, kuid on  tuntud tõde, et pesu kinkimisega võib väga kergesti eksida.  Enamik naisi ei saa endale  alati, kui  isu peale tuleb, uut pesukomplekti lubada, seega lillekimbu vahele peidetud pesupoe kinkekaart on kindlasti väga hea valik.

Kui su naine käib  ilusalongis, on kingituse valimine väga lihtne. Siis ei ole suuremat vaeva, kui minna salongi kohale ning naisele kinkekaart osta.  Kui sa aga pole tähele pannud, kus salongis naine käib ning  millised  hooldused talle seal meeldivad,  siis vali julgelt välja mõni  soliidne  ilusalong ja kohapeal kindlasti aidatakse sobiva kingituse valikul.

Kui märkad, et naise lemmikparfüüm on otsakorral, on samuti kingituse valimine lihtsamast-lihtsam. Tuleb ainult sammud seada lähimasse ilupoodi ning meelepärane kingitus ongi olemas!

Ja loomulikult ei tasu unustada,  et kaunid ehted on iga tüdruku parimad sõbrad. Ilusad pärlid  või pühendusega ripats,  käekett või siis ehk hoopis teemandiga sõrmus, on kingitus, mis toob igale naisele naeratuse näole.

 

Parim kingitus on südamest tulnud kingitus!

Kingitused internetist – NetiKink