Cherry (T-särk tüdrukutele) KRISTALLIDEGA Laienda

Cherry (T-särk tüdrukutele) KRISTALLIDEGA

Uus

Cherry T-särk tüdrukutele, millele trükime Teie soovitud kirja spestiaalsete kristallidega

Rohkem infot

Toote info

14,55 €

.


Huvitav t-särk

 

T-särk, millele spestaalsete Swarkovski kristallidega (rhinestoned) trükitud Teie eriline slogan on meeldejäävaim kingitus sünnipäevaks, kuid loomulikult võib antud t-särki ka teistel puhkudel tellida/kinkida. Selline huvitav t-särk tõmbab tähelepanu nii koolis, tööl kui kodus.

Oma kujundatud t-särgiga on Teil võimalik edastada oma arvamust, anda teada oma nimi või mõne naljaka lausega kõigi tähelepanu köita. Selline kingitus jääb kindlasti pikaks ajaks meelde.

T-särgi ja trüki informatsioon

Cherry T-särk tüdrukutele, millele on trükitud spetsiaalsete kristallidega Teie soovil tekst.

Särgi andmed:

* 100% puuvill, 150 gr/m2

* Kaeluses elastaani

T-särgi suurused:

Teie poolt valitud kirja šabloon lõigatakse välja spetsiaalse masinaga. Iga kristallkaunistuse jaoks lõikab masin välja oma augu, kiri moodustubki aukudest. Antud šabloon asetatakse lauale ning erilise harjaga aetakse valitud kristall- või metallkaunistused šablooni aukudesse. Seejärel asetatakse kaunistustega šabloonile kleepuv kile, mille külge kristall- või metallkaunistused jäävad. Edasi on lihtne kleepuv kile koos kaunistustega tõsta t-särgile ning sublimatsioonipressiga kanda särgile. Pressi kuumuse mõjul kanduvad kristall- või metallkaunistused särgi külge ning tulemus on kena ja vastupidav. Teie soovitud kiri pressitakse t-särgile spetsiaalsete Swarovski kristallidega (rhinestoned) või siis spetsiaalsete metallist kaunistustega (rhinestuds). Täpne trüki suurus sõltub valitud fondist. Kokku saab trükkida kuni kolm rida teksti (igal real 8 tähemärki).  Pesta soovitatakse särke soovitatav pahupidi.

T-särk - kuidas tellida

T-särgi tellimiseks vajutage "Kujunda toode" nupule. Avanenud aknas saate valida meelepärase kirjatüübi, valida kristallikaunistuste või metallkaunistuste tüübi ja värvuse ning loomulikult sisestada ka oma soovitud teksti. Vaikimisi saab kristallidega t-särkidele trükki tellida ainult ette, kui soovite trükki mujale, siis pange see palun selgituste väljale kirja.

Kui jääte hätta t-särgi tellimisel, siis võtke kindlasti meiega ühendust.

 

Kui tunnete huvi teiste t-särkide kujunduste vastu, siis võtke meiega ühendust.

Tellimise ja transpordi info

Järgnevalt mõningat infot meie poest ostetud kingituste transpordi ja saatmise kiiruse kohta informatsiooni.

Kui kiiresti tellimus käsitlemisesse võetakse?

Peale tellimuse esitamist vaadatakse see meie poe töötajate poolt läbi. Peale makse laekumist kulub toodete valmistamiseni, pakendamiseni ja saatmiseni üldjuhul 1-3 tööpäeva. Enamikel juhtudel, kui meie enda laos on vastavad toorikud olemas, siis võib tellimus valmis saada ka kiiremini ja võidakse teele panna juba samal või järgmisel päeval.

Kas kõik tooted on laos olemas?

Praktiliselt kõik erinevad kingitused, tassid ja muud sublimatsiooni tooted on meie laos kohe olemas. Samuti on meil üldjuhul kohe laos olemas ka tikitavad tooted. Enamus t-särke ja fliise tuuakse siiski partneri laost, kuid ka seal oleme valinud välja sellised mudelid, mis suuremalt jaolt kohe laos olemas. Seega võite julgelt meie lehelt tellida, sest sellist asja, et Teie tellitud toodet laos pole juhtub harva.

Kui minu soovitud kaupa pole laos?

Kui mingil põhjusel Teie soovitud kaupa siiski meie laos pole, siis võtame Teiega ühendust ja püüame leida kõiki osapooli rahuldava lahenduseni. Üldjuhul pakume Teile mõnda teist samaväärset toodet asenduseks. Kui asenduseks pakutav toode on kallim, siis üldjuhul katame vahe meie. Kui asenduseks pakutud toode on aga odavam, siis üldjuhul kanname Teile vahesumma tagasi. Kuid kui sobivat asendust ei leidu, siis oleme alati valmis ka Teie tellimuse raha tagastama.

Kuidas tellitu kätte saab?

Kõik kaubad saadetakse reeglina välja Smart Posti ja Omniva abil. Enne kauba saatmist tuleb tasuda tellimuse arve. Tellitud kaubad saadetakse kliendi tellimuses näidatud aadressile. SmartPosti ja Omniva puhul saate tellimust esitades valida, millisesse automaati Teie pakk saadetakse. Omniva puhul on lisaks võimalus tellida pakk ka postkontorisse.

Keilas kätte saamine

Tellimusi võite kätte saada Keilas, meie kauplus-salongist Paldiski mnt 19, Keila (koos Tee- ja kohvipoega). Vaadake meie asukohta täpsemalt - siit lingilt. Töövälisel ajal on enamasti võimalik tellimused eelneval kokkuleppel kätte saada Kruusa 21 aadressilt Keilas.

Vahetus- ja tagastusõigus

Teil on õigus meie E-poest tellitud kaubad 14 päeva jooksul vahetada või tagastada. Tagastatav toode peab olema originaalpakendis ja kasutamata. Tagastada ei saa ilma mõjuva põhjuseta eritellimusel (kasutajanimega või fotoga) spetsiaalselt valmistatud tooteid. Juhul, kui Teil on pretensioone antud toodete kvaliteediga, siis võtke meiega ühendust ja leiame lahenduse.

Kui toode siiski tagastatakse, siis kannab kuni 10EUR suuruse tagastuskulu Tellija.

Pakend

Pakendamise puhul saadame kaubad laiali kasutatud pakendites. See tähendab, et võimalusel ja olemasolul saadame Teile paki mõne vanema pakendi karbis (üldjuhul sama pakend, millega meile antud toorik on kohale toimetatud). Sellega hoiame loodust.

Tasuta saatmine

Juhul, kui Teie tellimus ületab 50 eurot, siis saadame Teie tellimuse Teile kohale tasuta Omniva või SmartPosti pakiautomaati.

 

Transpordi hinnad

Meie transpordi ligikaudsed hinnad - täpne hind kuvatakse toodete ostukorvi lisamisel ja saate valida erinevate kullerite ja hindade vahel:

Kättesaamine Keilas - tasuta

Smart Post - alates 2,99 EUR

Omniva pakiautomaadid - alates 2,99 EUR

Toote lisamisel ostukorvi arvutatakse esmane saatmiskulu SmartPosti pakiautomaadi tariifi järgi. Võite alati ostu vormistamisel valida ka soodsama transpordi.

Transpordi garantii

Meie poes tehtud tellimuste puhul vastutame saadetise korraliku kohalejõudmise eest kuni Teieni. Kui mingil põhjusel Teie tellimus läheb kaduma, jõuab kohale katkiselt või rikutult - siis  võtke meiega kindlasti ühendust.

Katkiste või rikutud tellimuste puhul saatke meile võimaluse korral antud tellimuse pakendi ja toote pildid meilile ( info@netikink.eu aadressile).

Meie lahendame transpordi teostanud firmaga probleemid ise - Teile saadetakse aga asendus.

Valikud
Suurus

Kui toote juures ei olnud suuruste tabelit, siis saate vaadata oma särgi suurust näiteks siin lehel: SOL's

Kui kahtlete, siis võtke meiega kindlasti ühendust. Vajadusel anname Teile täpsemad mõõdud.


Värv

Valige, mis värvi T-särki/fliisi/pusat/kotti soovite.

Kui mingil põhjusel Teie valitud suuruse ja värvikombinatsiooni siiski laos pole, siis võtame Teiega ühendust.

Kirja stiil
Valige kirjastiil, millega kristallkaunistused Teie T-särgile pannakse. Arvestage sellega, et enamustel fontidel öäüõ tähti ei ole ja nende tähtede puhul lisame vajadusel ise kristalle täpide tegemiseks.
Kristallide tüüp ja värvus

Valige, millist tüüpi ja mis värvi kristalliga Teie t-särk valmistatakse. Saadaval on tavalised kristallid (Rhinestoned) ja metsllist kristallid (Rhinestudid).

Kristallkaunistuse tekst
Hetkel on võimalik tellida kuni 6 tähemärgilisi tekste. Tekstide laius on ca 280mm ja mida rohkem tähemärke, seda väiksem on kõrgus. Üldjuhul jääb kõrgus maksimaalse (6) tähemärkide arvu puhul ca 80-85mm
 
Tähemärki jäänud: 8
 
[Lisa 3,33 €]
Tähemärki jäänud: 8
 
[Lisa 3,33 €]
Tähemärki jäänud: 8
Selgitused
Muu info Teie soovide kohta
 
  
  Kogus: