Nädalavahetusel toimuvad poes hooldustööd – lisame poodi DPD kulleri

DPD pakipoed NetiKink e-poesLisandub DPD pakipoodide võrgustik

Sellel nädalavahetusel toimuvad meie poes plaanilised hooldustööd. Uuendame oma Post24, SmartPosti mooduleid ja lisaks tuleb nüüd kasutajatele juurde DPD ja DPD Pakipoe võimalused. Tööd peaksid aega võtma eeldatavasti paar tundi ja sellel ajal on meie pood hooldusrežiimil.

Kui plaanite oma ostu sooritada nädalavahetusel, siis ärge palun ehmatage, kui vahepeal siiski ostu sooritada ei saa. Ühegi tellimuse info kaduma ei tohiks minna. Seoses uue kulleri lisandumisega on alguses ka vastava kulleri hind soodne. Seega jälgige meie uudiseid ja pakkumisi.

Lisaks – võite vaadata meie uute toodete lehte, sest oleme lisanud vahepeal uusi tooteid. Näiteks on nüüd täiesti eraldi kategooria erinevatele dokumendimappidele ja kirjutusalustele. Tegu on huvitavate ärikingitustega, mis sobivad paljudeks erinevateks puhkudeks.

NetiKink kingituste e-pood

Kingitused ja fotomeened internetist - NetiKinkNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.