Korrutan aga edasi….

No aru ma ei saa. Keegi on vist ajale funki juurde keeranud, lendab teine nagu meeletu. Esmaspäev….silmapilk….esmaspäev. Uhhh…

Teen aga tööd, kordan oma mantrat (vt. eelmise nädala postitust Kõik läheb mööda…) ning püüan kuidagi “vee peal” püsida.

Koos jaanidega hakkab ka aasta 2020 poole peale jõudma ning aina enam tundub, et meie perele ning elule on tegu suurte muutuste aastaga. Midagi on toimunud ning midagi hakkab lähikuudel toimuma (sellest aga edaspidi, sest hetkel on kõik veel “naised saunas rääkisid” juttude tasemel).

Lõppenud nädala suurim uudis on see, et meie masinapark kontoris sai täiendust. Saabus A4 suuruses press. Täpselt õigel ajal, just siis kui 210 sussikotti on mul valmis saanud 😉 (uue pressiga oleksin üsna kopsaka ajavõidu saanud). No aga siis järgmine kord. Esimesed töödki uue pressiga tehtud ja toimib igati kenasti.Uus press Netikingis

Jaanid veedan samuti tööl. Aga mitte tööd tehes, lähen kontori rahusse ja vaikusesse eksamiks õppima. Üüüüüüldse ei viitsiks. Aga nagu öeldakse  – nada Fedja nada. Reedel saan elus esimest korda veebis eksamit teha. Elan ja õpin.

Kui aega tekib, siis tuleb ka uusi tooteid. Selle nädalal saime pildiga põlle aktiivseks teha.

Aga ka päevakajaline viirus on andnud kujunduste puhul mõttelendu. Juuresolev pilt näitab, milliseid särke on oodata meie e-poodi. Kui soovite sellist kohe, siis kirjutage meile.

Aitab tänaseks jutuvadast küll!

Kaunist jaani meile kõigilie! Jääme mõistlikeks!

Piret