Loosimäng – pildiga fotokivi emale kingituseks

Kingi emale ilus fotokivi – mis jäädvustab mälestusi

Väike ristküliku kujuline fotokivi on meeldiv kingitus tavalise raamitud foto asemel. Fotokivi on hea kingitus, millele talletada oma kõige paremad mälestused. Pulmapildid, parimad sünnipäevad ja teised sarnased tähtpäevad.

Kas otsite meeldejävat kingitust oma sõbrale? Siis võib just fotokivi olla õige kingitus! Tegu on väga hea alternativiga tavalisele raamitud fotole. Seega, kui mõtlesite oma tuttavale kinkida mõne fotomeene, siis tasub kindlasti mõelda ka fotokivi peale.

Võimalusi on palju – täpselt sama palju kui raamitud fotodega. Kuid erinevalt raamitud fotodest – on fotokivi palju omapärasem kingitus!

Fotokivid on spetsiaalsed kiltkivist tooted, mis kaetud spetsiaalse kattega, millele kantakse sublimatsioontrükiga Teie pilt.

Tulemuseks on vastupidava pildi ja huvitava tulemusega toode, mis on heaks asenduseks tavalistele pildiraamidele.

Fotokiviga tuleb kaasa ka spetsiaalne hoidija, millega saab antud kivi riiulile seisma panna.

Fotokivi võib natuke erineda pildil olevast näidisest, sest kuna tegu on suuresti loodustootega, siis on kõik tooted unikaalsed. Samas põhikuju on alati selline nagu konkreetse toote pildil näha.

Loosimängus oleva fotokivi mõõdud on 14x19cm. Võitja saab loomulikult oma pildi lasta trükkida fotokivile ja lisaks lisada ka pühenduse.

Saadame loosimängu võitja info välja enne emadepäeva 9. mail – seega on täiesti võimalik, et saad ka emadepäevaks antud võidu juba kätte.

Antud loosimängu võitis Maarika – kelle e-posti aadress algab veigel****

 

Kui soovid kohe antud fotokivi osta, siis saad seda teha siin. 

Lõppenud