Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Antud tootja tooted: MTÜ Kassiabi

MTÜ Kassiabi tegevuse põhieesmärgiks on koduta jäänud kassidele uute püsivate kodude leidmine. Aasta jooksul leiavad meie abil uue kodu keskmiselt 500 kassi. Oma tegevusega soovime vähendada kodutute loomade arvu Tallinna tänavatel ning tõsta lemmikloomapidamise kultuuri. Soovime arendada teadmisi lemmikloomapidamisest, süvendada arusaamist sellega kaasnevast vastutusest ja kummutada lemmikutega seotud eelarvamusi. Jagame infot kassipidamise kohta nii oma kodulehel, Kassiabi foorumis kui ka trükistena.

Vaata lähemalt

2006. aasta jaanuaris asutatud mittetulundusühingusse kuulub hetkel 20 aktiivset liiget. Ühingu moodustanud inimesed on Tallinnas kodututele kassidele päriskodude otsimisega tegelenud aga juba 2004. aastast alates. Lisaks MTÜ Kassiabi liikmetele, osaleb meie tegevuses arvukalt vabatahtlikke abilisi. Meid toetavad annetuste, hea nõu ja muu abiga paljud loomasõbralikud inimesed.


MTÜ Kassiabi on eraalgatusel põhinev vabatahtlikest koosnev mittetulundusühing ning meil ei ole kohaliku omavalitsuse varjupaikade funktsioone ja kohustusi. Meil ei ole kohustust tulla metsikuid kasse püüdma või hulkuvat looma ära viima. Seda põhjusel, et meie tegevus sõltub liikmete endi panusest, loomasõprade abist ja annetustest. Tegeleme koduta loomadega oma vabast ajast, palgatöö ja pereelu kõrvalt, tasu saamata. Seega on meie võimalused kasside hoidmiseks piiratud ning me saame loomi vastu võtta üksnes vaba ruumi olemasolu korral. Meie hoiukodud asuvad vastavaks otstarbeks üüritud rendipinnal ja vabatahtlike endi kodudes.

Less
Näitame 1 - 12 kokku 12 tootest