Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Lahedad valmiskujundused

Lahedad valmiskujundused

Siin on 209 toodet.

ERILISED KINGITUSED - VALMIS KUJUNDUSTEGA FOTOKRUUSID

Kui vajad naljakat, lahedat või lihtsat erilist kujundust, kuid endal ideed parasjagu ei ole, siis on valmiskujundusega fotokruus just parim lahendus. Siit võite leida nii motiveerivaid sõnumeid, naljakaid mõtteterasid kui ka teisi huvitavaid kujundusi. Siit leitavad fotokruusid sobivad kingituseks nii kallimale, mehele kui ka sõbrale.

Näitame 145 - 168 kokku 209 tootest
 • Fotokruus SÜNNIPÄEVALAPSELE
  TTAVSYNNIPAEVALAPS

  Kui sul on vaja toredale sünnipäevalapsele kaunist ja pilkupüüdvat kingitust, siis vali meie fotokruus Sünnipäevalapsele. Kujundus on valmis, sina pead valima vaid õige fotokruusi, millele meie kujunduse trükime. Edasi valmib silmahakkav kingitus.

  5,99 €
 • Fotokruus TERVISLIK ELUSTIIL
  TTAVTERVISLIK

  Kui soovid mõnele oma lähedasele või sõbrale kinkida tervisliku elustiili spikri, siis kingi talle fototass TERVISLIK ELUSTIIL. Fototassil on kirjas, mida kõike peab tegema, et elada tervislikult. Lisaks asjalikule spikrile tassil, on fototass ka praktiline, seega selline kingitus on väga mitmekülgne. Sobilik kinkida kõikideks tähtpäevadeks (jõulud,...

  5,99 €
 • Fotokruus EMA VÕRRATU DNA
  TTAVEMADNA

  Fotokruus Ema võrratu DNA on tore tänukingitus emale läbi kerge huumoriprisma. Selle fotokruusi võib emale kinkida tema sünnipäevaks, jõuludeks, ent kõige paremini sobib see emadepäevakingituseks. Kujundustöö oleme sinu eest ära teinud, vali välja vaid sinu emale sobilik fototass ja lisa oma nimi ja edasi teeme meie sulle südamliku kingituse.

  5,99 €
 • Fotokruus Oled vana!
  TTAVOLEDVANA

  Humoorikas fotokruus Oled vana! on suurepärane ning praktiline sünnipäeva kingitus naljaarmastavale inimesele. Kujundus on valmis, sina pead valima vaid õige tassi ja edasi teeme meie lustliku kingituse.

  5,99 €
 • Stealing His Last name fotokruus
  stealinglastname

  SO...I'm stealing His Last name fototass - südantsoojendav kingitus tüdruksõbrale või naisele!

  5,99 €
 • Must värvimuutev fotokruus BEEBI TULEK
  beebidegaraam

  BEEBI TULEKU fototass on ÜLLATUSKINGITUS kõigile, kellele see kingitakse. Sina pead lisama vaid oma kõhubeebi pildi, sest kogu muu kujundustöö on sinu eest ära tehtud. Andke lähedastele selle tassiga lihtsalt teada beebi tulekust või kinkige üllatus mõneks tähtpäevaks, olgu selleks jõulud, sünnipäev või emadepäev/isadepäev.

  9,99 €
 • Must värvimuutev fotokruus KÕHUBEEBI
  karugaraam

  KÕHUBEEBI fotokruus on üllatav kingitus kõigile, kellele see kingitakse. Sina pead lisama vaid oma kõhubeebi pildi, sest kogu muu kujundustöö on sinu eest ära tehtud. Andke lähedastele selle tassiga lihtsalt teada beebi tulekust või kinkige üllatus mõneks tähtpäevaks, olgu selleks jõulud, sünnipäev või emadepäev/isadepäev.

  9,99 €
 • SweetEST women fotokruus
  ESTsweetest

  SweetEST women fotokruus - kingitus kõige armsamale naisele. Eestist ja Eesti juubeliaastast inspireeritud fototass, kuhu Teie saate lisada oma foto. Suurepärane kingitus naisele, kellel on teie südames eriline koht.

  5,99 €
 • Google vs WIFE fotokruus
  googlewife

  "I don't need Google, my wife knows everything" -  Humoorika tekstiga fototass sinu mehele - suurepärane kingitus

  5,99 €
 • Cool Mom fotokruus
  coolmom

  "I'M not like A Regular Mom, I'M a COOL MOM" fototass on humoorikas kingitus sinu lahedale emale. Sina pead valima vaid fotokruusi ning meie teeme sulle juba laheda kingituse.

  5,99 €
 • Laheda Ema fotokruus
  laheEMA

  "MA ei ole tavaline EMA, ma olen LAHE EMA" fototass on humoorikas kingitus sinu lahedale emale! Pead valima vaid fototassi ja edasi teeme meie juba sulle ägeda kingituse.

  5,99 €
 • CutEST girl fotokruus
  ESTcutest

  CutEST girl fotokruus - kingitus kõige nunnumale tüdrukule. Eestist ja Eesti juubeliaastast inspireeritud fototass, kuhu Teie saate lisada oma foto. Suurepärane kingitus väikesele neiule.

  5,99 €
 • SmartEST man fotokruus
  ESTsmartest

  SmartEST man fotokruus - kingitus kõige kallimale ja targemale mehele. Eestist ja Eesti juubeliaastast inspireeritud fototass, kuhu Sina saad lisada oma foto. Super kingitus mehele, kellel on Sinu südames eriline koht.

  5,99 €
 • FunniEST boy fotokruus
  ESTfunniest

  FunniEST boy fotokruus - kingitus väiksele, naljaninast noorhärrale. Eestist ja Eesti juubeliaastast inspireeritud fototass, kuhu Teie saate lisada oma foto. Äge kingitus väikesele mehele.

  5,99 €
 • Must värvimuutev fototass BEEBIPOISS ON SAABUMAS
  maolensaabumaspoiss

  Must värvimuutev fototass BEEBIPOISS ON SAABUMAS - üllatav kingitus. Lisa vaid oma lapse ultraheli pilt ja edasi valmistame meie juba üllatusrohke kingituse.

  9,99 €
 • Must värvimuutev fototass BEEBITÜDRUK ON SAABUMAS
  maolensaabumastydruk

  Must värvimuutev fototass BEEBITÜDRUK ON SAABUMAS - üllatav kingitus. Lisa vaid oma lapse ultraheli pilt ja edasi valmistame meie juba üllatusrikka kingituse.

  9,99 €
 • Loodustaustaga fototass KALLIMALE
  TASSLOODUSTAUSTAGA

  Loodustaustaga fotokruus KALLIMALE - südamlik kingitus kallile inimesele sõbrapäevaks või teie ühiseks tähtpäevaks. Kujundustöö oleme meie juba ära teinud. Sina vali õige tass ning lae üles just see õige foto, mille me saame paigutada kaunisse südamekujulisse raami, mida ümbritseb ilus loodustaust. Seejärel valmistame meie sulle kingituse, millest juues...

  5,99 €
 • Kruus Elu on Ilus...
  TASSELUONILUS

  Fotokruus kirjaga "Elu on ilus! Naerata! Armasta! Naudi!"- positiivsustsüstiv kingitus. Sellise lihtsa, ent tabava, sõnumiga fototassiga on hea uut päeva alustada, nautides sealt seest teed/kohvi/piima/mahla. Kujundustöö on tehtud, sina pead valima vaid õige tassi, kuhu soovid, et kujunduse trükime ja edasi valmistame meie positiivse kingituse, kas siis...

  5,99 €
 • Fotokruus I'm Hilarious...
  TTAVHILARIOUS

  Fotokruus kirjaga "I TRY NOT TO LAUGHS AT MY OWN JOKES BUT WE ALL KNOW I'M HILARIOUS" - - humoorikas kingitus inimesele, kes mõistab nalja ja julgeb ka iseenda üle nalja heita. Kujundus on valmis, sina vali vaid fotokruus, millele trükime kujunduse ja meie valmistame seejärel vaimuka kingituse.

  5,99 €
 • Fototass Musid, kallid, õhupallid
  TTAVOHUPALL

  Rõõmsavärviline õhupallidega fotokruus on tujutõstev kingitus lähedastele või sõpradele. Kujundus on valmis, sina pead valima vaid fototassi, kuhu peale trükime kujunduse ning üles laadima pildi, mille soovid kujundusele koos õhupallidega. Edasi valmistame meie sulle tujutõstva kingituse.

  5,99 €
 • Fototass MINU PARIMALE MEHELE
  TTAVPARIMMEES

  Armsa sõnumiga fototass MINU PARIMALE MEHELE on südamlik kingitus poisssõbrale/abikaasale sõbrapäevaks, pulma-aastapäevaks või teie ühisteks tähtpäevadeks. Kujundustöö oleme ära teinud, sina pead valima vaid tassi, kuhu selle kujunduse trükime ja edasi valmib südamlik kingitus.

  5,99 €
 • Fototass IMELINE ISELOOM
  TASSISELOOM

  Fotokruus tekstiga " Iseloom on mul imeline, teistel on närvid sageli nõrgavõitu..." - humoorikas kingitus inimesele, kes hindab nalja ja oskab olla ka irooniline iseenda suhtes. Kujunduse oleme sinu jaoks juba valmis teinud, pead valima vaid õige tassi, millele soovid, et kujunduse trükime. Seejärel valmistame meie muigamapaneva fotokruusi.

  5,99 €
 • Fotokruus KAKS SÜDANT
  TTAVKAKSSYDANT

  Teie mõlema piltidega fotokruus on suurepärane kingitus sinu kallimale mõneks romantiliseks tähtpäevaks, olgu siis tegu sõbrapäeva või teie ühise aastapäevaga. Oleme kujunduse sinu jaoks valmis teinud. Sina pead üles laadima vaid teie kahe fotod, mille asetame kujundusel südamete sisse. Edasi saame meie valmistada südamliku kingituse, mis samas on väga...

  5,99 €
 • Fotokruus MAAILMA PARIM SÕBER
  TTAVPARIMSOBER

  Kui sul on läinud elus nii hästi, et sul on vähemalt 1 väga hea sõber, siis anna ka temale sellest teada ja kingi talle Maailma parima sõbra fotokruus. Kujundustöö oleme sinu eest juba ära teinud, sina lae üles vaid sõbra foto ja meie teeme su sõbrale väga armsa ja sõbraliku kingituse.

  5,99 €

Lahedad valmiskujundused

Infot