Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Lahedad valmiskujundused

Lahedad valmiskujundused

Siin on 199 toodet.

ERILISED KINGITUSED - VALMIS KUJUNDUSTEGA FOTOKRUUSID

Kui vajad naljakat, lahedat või lihtsat erilist kujundust, kuid endal ideed parasjagu ei ole, siis on valmiskujundusega fotokruus just parim lahendus. Siit võite leida nii motiveerivaid sõnumeid, naljakaid mõtteterasid kui ka teisi huvitavaid kujundusi. Siit leitavad fotokruusid sobivad kingituseks nii kallimale, mehele kui ka sõbrale.

Näitame 145 - 168 kokku 199 tootest
 • Laheda Ema fotokruus
  laheEMA

  "MA ei ole tavaline EMA, ma olen LAHE EMA" fototass on humoorikas kingitus sinu lahedale emale! Pead valima vaid fototassi ja edasi teeme meie juba sulle ägeda kingituse.

  5,99 €
 • CutEST girl fotokruus
  ESTcutest

  CutEST girl fotokruus - kingitus kõige nunnumale tüdrukule. Eestist ja Eesti juubeliaastast inspireeritud fototass, kuhu Teie saate lisada oma foto. Suurepärane kingitus väikesele neiule.

  5,99 €
 • SmartEST man fotokruus
  ESTsmartest

  SmartEST man fotokruus - kingitus kõige kallimale ja targemale mehele. Eestist ja Eesti juubeliaastast inspireeritud fototass, kuhu Sina saad lisada oma foto. Super kingitus mehele, kellel on Sinu südames eriline koht.

  5,99 €
 • FunniEST boy fotokruus
  ESTfunniest

  FunniEST boy fotokruus - kingitus väiksele, naljaninast noorhärrale. Eestist ja Eesti juubeliaastast inspireeritud fototass, kuhu Teie saate lisada oma foto. Äge kingitus väikesele mehele.

  5,99 €
 • Must värvimuutev fototass BEEBIPOISS ON SAABUMAS
  maolensaabumaspoiss

  Must värvimuutev fototass BEEBIPOISS ON SAABUMAS - üllatav kingitus. Lisa vaid oma lapse ultraheli pilt ja edasi valmistame meie juba üllatusrohke kingituse.

  9,99 €
 • Must värvimuutev fototass BEEBITÜDRUK ON SAABUMAS
  maolensaabumastydruk

  Must värvimuutev fototass BEEBITÜDRUK ON SAABUMAS - üllatav kingitus. Lisa vaid oma lapse ultraheli pilt ja edasi valmistame meie juba üllatusrikka kingituse.

  9,99 €
 • Loodustaustaga fototass KALLIMALE
  TASSLOODUSTAUSTAGA

  Loodustaustaga fotokruus KALLIMALE - südamlik kingitus kallile inimesele sõbrapäevaks või teie ühiseks tähtpäevaks. Kujundustöö oleme meie juba ära teinud. Sina vali õige tass ning lae üles just see õige foto, mille me saame paigutada kaunisse südamekujulisse raami, mida ümbritseb ilus loodustaust. Seejärel valmistame meie sulle kingituse, millest juues...

  5,99 €
 • Kruus Elu on Ilus...
  TASSELUONILUS

  Fotokruus kirjaga "Elu on ilus! Naerata! Armasta! Naudi!"- positiivsustsüstiv kingitus. Sellise lihtsa, ent tabava, sõnumiga fototassiga on hea uut päeva alustada, nautides sealt seest teed/kohvi/piima/mahla. Kujundustöö on tehtud, sina pead valima vaid õige tassi, kuhu soovid, et kujunduse trükime ja edasi valmistame meie positiivse kingituse, kas siis...

  5,99 €
 • Fotokruus I'm Hilarious...
  TTAVHILARIOUS

  Fotokruus kirjaga "I TRY NOT TO LAUGHS AT MY OWN JOKES BUT WE ALL KNOW I'M HILARIOUS" - - humoorikas kingitus inimesele, kes mõistab nalja ja julgeb ka iseenda üle nalja heita. Kujundus on valmis, sina vali vaid fotokruus, millele trükime kujunduse ja meie valmistame seejärel vaimuka kingituse.

  5,99 €
 • Fototass Musid, kallid, õhupallid
  TTAVOHUPALL

  Rõõmsavärviline õhupallidega fotokruus on tujutõstev kingitus lähedastele või sõpradele. Kujundus on valmis, sina pead valima vaid fototassi, kuhu peale trükime kujunduse ning üles laadima pildi, mille soovid kujundusele koos õhupallidega. Edasi valmistame meie sulle tujutõstva kingituse.

  5,99 €
 • Fototass MINU PARIMALE MEHELE
  TTAVPARIMMEES

  Armsa sõnumiga fototass MINU PARIMALE MEHELE on südamlik kingitus poisssõbrale/abikaasale sõbrapäevaks, pulma-aastapäevaks või teie ühisteks tähtpäevadeks. Kujundustöö oleme ära teinud, sina pead valima vaid tassi, kuhu selle kujunduse trükime ja edasi valmib südamlik kingitus.

  5,99 €
 • Fototass IMELINE ISELOOM
  TASSISELOOM

  Fotokruus tekstiga " Iseloom on mul imeline, teistel on närvid sageli nõrgavõitu..." - humoorikas kingitus inimesele, kes hindab nalja ja oskab olla ka irooniline iseenda suhtes. Kujunduse oleme sinu jaoks juba valmis teinud, pead valima vaid õige tassi, millele soovid, et kujunduse trükime. Seejärel valmistame meie muigamapaneva fotokruusi.

  5,99 €
 • Fotokruus KAKS SÜDANT
  TTAVKAKSSYDANT

  Teie mõlema piltidega fotokruus on suurepärane kingitus sinu kallimale mõneks romantiliseks tähtpäevaks, olgu siis tegu sõbrapäeva või teie ühise aastapäevaga. Oleme kujunduse sinu jaoks valmis teinud. Sina pead üles laadima vaid teie kahe fotod, mille asetame kujundusel südamete sisse. Edasi saame meie valmistada südamliku kingituse, mis samas on väga...

  5,99 €
 • Fotokruus MAAILMA PARIM SÕBER
  TTAVPARIMSOBER

  Kui sul on läinud elus nii hästi, et sul on vähemalt 1 väga hea sõber, siis anna ka temale sellest teada ja kingi talle Maailma parima sõbra fotokruus. Kujundustöö oleme sinu eest juba ära teinud, sina lae üles vaid sõbra foto ja meie teeme su sõbrale väga armsa ja sõbraliku kingituse.

  5,99 €
 • Fotokruus Parimad päevad...
  TTAVPARIMADPAEVAD

  Fotokruus Parimad päevad... on humoorikas kingitus kolleegile või mõnele sõbrale, kellele ei meeldi väga tööl käia ja kes armastab nädalavahetusi. Kujundustöö oleme sinu eest ära teinud, sina pead valima vaid fototassi, millele kujunduse trükime ning edasi valmistame meie juba muigamapaneva kingituse.

  5,99 €
 • Fotokruus Raske on olla ilus
  TTAVRASKEILUS

  Humoorika sõnumiga fotokruus Raske on olla ilus - super kingitus kaunile naisele, keda on õnnistatud ka naljasoonega. Valmis kujundatud fotokruus on hea ja praktiline kingitus kõikideks tähtpäevadeks, olgu tulemas jõulud, sünnipäev või mõni teine tähtis sündmus. Sina pead valima vaid tassi, kuhu kujunduse peale trükime. Kõik on väga lihtne!

  5,99 €
 • Fotokruus MEIE KAKS
  TTAVMEIEKAKS

  Fotokruus Sinu ja kallima piltide ja nimedega on suurepärane kingitus armsamale sõbrapäevaks või teie ühiseks tähtpäevaks. Kujundus on valmis, sina pead üles laadima enda ja armsama foto ja teksti väljale teie nimed ja edasi valmistame meie südamliku, ent väga praktilise kingituse.

  5,99 €
 • Fototass Sorry Daamid...
  TTAVSORRYDAAMID

  Kui teie peres kasvab tõeline issi tütar, siis kinkige issile fotokruus kirjaga "Sorry Daamid, mul on üks tüdruk, kellele kuulub mu süda ja pangakonto, ta kutsub mind issiks." Lisaks tekstile saad kauni roosa raami sisse lisada ka printsessi pildi. Samuti tuleb sul välja valida, millisele tassile me antud kujunduse trükime. See fototass on super kingitus...

  5,99 €
 • Fototass Naerata iseendale
  TTAVNAERATAISEENDALE

  Kauni sõnumiga  "Ära unusta naeratada iseendale" fotokruus on armas ja praktiline kingitus lähedasele või sõbrale igaks tähtpäevaks, olgu saabumas sõbrapäev, sünnipäev või jõulud. Kujundus on valmis, sina pead valima fotokruusi, millele soovid, et kujunduse trükime ja edasi valmitame meie juba südamliku kingituse.

  5,99 €
 • Fotokruus Little miss diet starts tomorrow
  TTAVDIETSTARTSTOMORROW

  Fototass Little miss diet starts tomorrow - humoorikas kingitus naisele, kes julgeb naerada ka iseenda üle. Kujundus on valmis, sina pead valima vaid fotokruusi, millele soovid, et kujunduse trükime. Edasi valmistame meie sulle muigamapaneva kingituse.

  5,99 €
 • Fototass Sõber on kink...
  TTAVSOBERONKINK

  Fotokruus Sõber on kink... - suurepärene kingitus sinu sõbrale, et ka tema teaks, kui oluline ta sinu jaoks on. Kujundus on valmis tehtud, sina pead valima vaid õige fototassi, millel soovid meie kujundust. Edasi valmib südamlik kingitus just sinu sõbrale.

  5,99 €
 • Fotokruus Ela...
  TTAVELA

  Motiveeriva sõnumiga fotokruus on suurepärane kingitus lähedasele, sõbrale või töökaaslasele erinevateks tähtpäevadeks, olgu tulemas jõulud, sünnipäev, sõbrapäev või mõni isikik tähtsündmus. Kujundus on sinu jaoks valmis tehtud, sina pead valima välja vaid õige fotokruusi ja kujunduse asukoha fototassil, kuhu selle trükime.

  5,99 €
 • Fotokruus Kodu...
  TTAVKODU

  Fotokruus kirjaga "Kodu on koht, kuhu mu süda kuulub" on suurepärane soolaleivapeo kingitus lähedastele või sõpradele. Kui sinu tuttav kolib uude koju ja otsid talle sobivat kingitust selle sündmuse puhuks, siis vali just see fotokruus - praktiline, ent südamliku sõnumiga kingitus. Kujundus on valmis, sina vali vaid õige fotokruus ja meie valmistame kauni...

  5,99 €
 • Fotokruus ISA
  TTAVISA

  Fotokruus ISA on suurepärane ja praktiline kingitus isadele ja vanaisadele sünnipäevaks, jõuludeks või isadepäevaks. Kujundustöö oleme sinu eest ära teinud, vali välja vaid fototass, kuhu soovid, et trükime kujunduse, lisa aastaarv, mil isa sai isaks ja edasi valmistame meie sulle vahva kingituse.

  5,99 €

Lahedad valmiskujundused

Infot